رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

فضای اقتصادی کشور در دوران پسا تحریم نه تنها باعث رونق کسب و کار داخلی خواهد شد بلکه این امر تعاملات بین المللی جدیدی با سایر کشورهای جهان را سبب شده است که منجر به آشنایی هرچه بیشتر این کشورها با توانمندیهای شرکت ها و متخصصین ایرانی گردیده است. این امر بازار جدیدی برای صادرات محصولات و خدمات نرم افزاری به کشورهای منطقه را در کوتاه مدت و صادرات به سایر کشورها را در بلند مدت فراهم آورده است که مورد توجه فعالین حوزه IT بویژه تولیدکنندگان نرم افزارهای پیشرفته سازمانی نظیر ERP قرار گرفته است.

با توجه به این موقعیت ارزشمند کمیته صادرات نرم افزار زیر نظر اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان نرم افزار اتاق بازرگانی ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز و در سال 1395 با جدیت دنبال می کند.
هدف اصلی از تشکیل این کمیته ، توسعه ارتباطات تجاری و سازمانی با فعالان بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات داخل و بین المللی می باشد. در این زمینه تلاش می شود تعامل مناسب با سازمانهای بین المللی، وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی داخلی ، سندیکاها، برگزارکنندگان رویدادها و نمایشگاه ها، انجمن ها و اتحادیه های کشوری، منطقه ای و بین المللی موثر در حوزه های سیاست گذاری، تجاری و علمی فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت مستمر، منسجم و هدفمند، در امر صادرات محقق گردد. هدف اصلی در این روند ارائه راهکارهای اجرائی برای بهینه سازی فضای کسب و کار در حوزه صادرات نرم افزار می باشد. در همین راستا شرکت مهندسی بهینه ایران تولید کننده نخستین ERP دانش بنیان بومی و عضو فعال کمیته صادرات نرم افزار فعالیت جدیدی را از سال 1394 برای تولید نسخه چند زبانه این نرم افزار برای صادرات به کشورهای منطقه آغاز کرده است که به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

بالا