رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

نمایشگاه الکامپ 2017 به عنوان بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران، در روز 30 تیرماه 1396 آغاز به کار کرد و در مدت 4 روز میزبان بیش از 800 شرکت داخلی و خارجی در فضای نمایشگاه بین‌المللی تهران به مساحت 60 هزار متر مربع بود.

الکامپ، بزرگترین نمایشگاه مرتبط با تکنولوژی و فناوری اطلاعات می باشد که در این نمایشگاه شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات آخرین محصولات خود را برای عرضه به بازار صنعتی به نمایش در می آوردند.

شرکت مهندسی بهینه ایران به عنوان نخستین شرکت دانش بنیان در حوزه تولید سیستم های یکپارچه مدیریت منابع سازمانی ERP با حضور مستمر خود در این نمایشگاه و در سالهای اخیر از آخرین ویرایش نرم افزار جامع BEHINEH ERP رونمایی کرد.

در غرفه نمایشگاهی شرکت بهینه ایران واقع در سالن میلاد همایش ERP جهت هوشمندی مدیریت منابع سازمانی برگزار شد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت. در این همایش نقش ERP در بهبود عملکرد سازمان ها و افزایش امکان نظارت بر کلیه فرآیندهای سازمانی بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا که در مجموعه نرم افزاری BEHINEH ERP استفاده شده است مورد بررسی قرار گرفت.

بالا