رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

محسن لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار بازار ایسنا افزود: این شرکت از سال 1370 فعالیت‌های اقتصادی خود را آغاز کرد و پس از چهار سال وارد حوزه تخصصی تولید نرم‌افزار شد.

به گفته وی، بهینه‌ایران از سال 80 تحقیقات مربوط به طراحی سیستم‌های یکپارچه بزرگ را آغاز کرده و از سال 84 به طراحی و تولید سیستم‌های ERP می‌پردازد.

مدیرعامل شرکت بهینه‌ایران یکی از ویژگی‌های محصولات این شرکت را طراحی با تکنولوژی تحت WEB دانست و افزود: سیستم‌های ERP این مجموعه با ابزارهای پیشرفته اوراکل پیاده‌سازی می‌شوند.

لطیفی ادامه داد: زیرساخت توسعه نرم‌افزارهای بهینه ایران، قدرتمند و منعطف بوده و از قابلیت انطباق با کسب و کارهای مختلف برخوردار است. برای مثال سیستم‌های ERP ویژه صنایع تولیدی، فعالیت‌های بازرگانی و صنعت توزیع و پخش مویرگی در این مجموعه طراحی شده‌اند.

وی بیان کرد: ما برای طراحی این سیستم‌ها از نرم‌افزارهایERPبزرگ بین‌المللی الگوبرداری کرده‌ایم به گونه‌ای که توانسته‌ایم محصولاتی را مطابق با استانداردهای معتبر جهانی تولید کنیم.

مدیرعامل شرکت بهینه‌ایران ادامه داد: این مجموعه به منظور افزایش بهره‌وری مشتریان از نرم‌افزارهای ERP، مشاوره‌های لازم را برای پیاده‌سازی فرایندها و اجرای کامل آنها ارائه می‌کند.

به گفته لطیفی، شرکت بهینه‌ایران امسال در میان مجموعه‌های فعال در این حوزه موفق به اخذ عنوان دانش‌بنیان شده و این موفقیت به دلیل ویژگی‌های محصولاتی به دست آمده که طراحی و تولید می‌کند.

وی با اشاره به ورود این شرکت به حوزه بازارهای برون‌مرزی از سال جاری گفت: تفاهم‌نامه‌ای با یک شرکت اماراتی برای طراحی نرم‌افزاری ویژه فعالیت‌های بازرگانی بین‌المللی به امضا رسیده است.

مدیرعامل شرکت بهینه‌ایران با اشاره به برگزاری بیست‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در هفته‌ جاری بیان کرد: چنین رویدادی به عنوان بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، دستاوردهای مثبتی را برای فعالان این صنعت به دنبال دارد.

بالا