رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

صنایع کاشی و سرامیک

چشم انداز صنعت کاشی و سرامیک ایران کسب جایگاه چهارم این صنعت در جهان است، که باید با ظرفیت تولید سالینه 700 میلیون متر مربع و صادرات 2 میلیاد دلاری تا سال 1404 محقق گردد.

با توجه به این چشم انداز، صنعت کاشی و سرامیک نیازمند سرمایه گذاری گسترده برای توسعه و نوسازی و کسب آمادگی برای ورود به عرصه رقابت جهانی است. یکی از اصلی ترین سرمایه های این صنعت برای توسعه و رقابت پذیری در سطح جهانی استقرار نرم افزار جامع مدیریت و برنامه ریزی منابع سازمان ERP) ویژه صنعت کاشی و سرامیک( می باشد. صنعت کاشی و سرامیک دارای طیف گسترده ای از ماشین آلات، وسایل نقلیه و مواد اولیه خاص و ویژه است که عملیات تولید را در این صنعت، به عملیاتی ویژه و خاص تبدیل کرده است.

نرم افزار Behineh ERP ویژه صنعت کاشی و سرامیک، با ارائه راهکار موثر و مدیریت تجهیزات و ماشین آلات و ارتباط مستقیم و اتوماتیک با بانک اطلاعاتی مخصوص هرکدام از ماشین آلات اتوماتیک می تواند بر شاخص های عملکردی و زمان تولید واقعی و ضایعات تولید، کنترل و نظارت دقیق داشته باشد.

بازرسی کالا و مواد اولیه در حین تامین، بدو ورود و حین تولید از سایر توانمندیهای Behineh ERP ویژه صنعت کاشی و سرامیک است که می تواند به بهبود کیفیت محصول نهایی کمک شایانی نماید.

از دیگر ویژگی های این نرم افزار، توانایی مدیریت قدرتمند زنجیره تامین (SCM) و شبکه فروش و توزیع (Sales and Distribute)

در هر دو بخش داخلی و صادرات می باشد که قدرت این راهکار ویژه را دو چندان نموده است.

بالا