رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

الکامپ به رنگ یلدا

گذر از بلندترین شب سال همزمان با الکامپ 95، نویدبخش عبور صنعت نرم افزار کشور از دوران طولانی رکود و شروع عصر جدیدی در این صنعت خواهد بود . همزمانی الکامپ و یلدا؛ به غرفه شرکت بهینه ایران در این نمایشگاه رنگ و بوی یلدا داده است .

بیست و پنجم تا بیست و هشتم آذر ماه , نمایشگاه بین المللی تهران میزبان بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک, کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ) خواهذ بود . استقبال گسترده شرکت های فعال در صنعت IT کشور از نمایشگاه امسال که پس از سال ها عدم استقبال فعالان این حوزه رخ داده است , الکامپ بیست و دوم را به الکامپی متفاوت بدل کرده است .

هرچند انتظار میرفت در دوران پسا برجام و پس از سال ها غیبت شاهد حضور شرکت های بین المللی در نمایشگاه امسال باشیم که این امر محقق نشد اما حمایت معنوی جیتکس از نمایشگاه امسال نویدبخش چشم اندازی روشن است .

در این راستا شرکت دانش بنیان بهینه ایران , طراح و تولید کننده سیستم جامع مدیریت و برنامه ریزی منابع سازمان و نخستین ERP II دانش بنیان بومی ، در سالن خلیج فارس و غرفه ی 1018در فضایی متفاوت که رنگ و بوی یلدا به خود گرفته است میزبان علاقمندان و فعالان حوزه IT کسب و کار و تجارت و تولید کشور خواهد بود .

بالا