رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

صنایع نساجی

صنعت نساجی یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین صنایع کشور از لحاظ تعداد شاغلان، سطح زیربنای کارخانه‌ها و تعداد واحدهای تولیدی محسوب می شود و شامل بخش‌های مختلفی است که از آن جمله می‌توان به کارخانه‌های ریسندگی (تولید نخ‌های مختلف) بافندگی (تولید انواع پارچه، تولید فرش ماشینی) و همچنین کارخانه‌های تکمیل کننده این کالاها مثل رنگرزی، چاپ و کارخانه‌های تولید الیاف مصنوعی مثل نایلون و پلی پروپیلن اشاره کرد.
نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع سازمان Behineh ERP با توجه به نوع فعالیت صنایع نساجی و با استفاده از تکنولوژی اطلاعات در صنعت و راهکارهـای مورد استفاده آن جهت پیشبرد اهداف کلان مدیریت با برنامه ریزی و کنترل زمان، هزینه، عملکرد فرآیندهای ویژه هر یک از سازمان ها را اندازه گیری و تحلیل می کند. نرم افزار جامع بهینه ایران سفارشات مشتریان را با ظرفیت تولید مورد ارزیابی قرار داده و در زمان ثبت سفارش زمان‌های مناسب تحویل کالا را ا به مشتری اطلاع می‌دهد. ارزیابی مشتریان را با توجه به میزان فروش، برگشت از فروش و نسبت سود دهی، از این طریق می توان تجزیه و تحلیل کرد.
همچنین با توجه به داشتن تجارب مناسب شرکت بهینه ایران در حوزه تولید کالا، امکان ارائه راهکارهای نوین متناسب با انعطاف پذیری ویژه مورد نیاز در خطوط تولید محصولات نساجی وجود دارد.

بالا