رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

پشتیبانی نرم افزار

پس از استقرار نهایی راهکارهای بهینه ایران، دوره پشتیبانی شروع خواهدگردیدکه مطابق با توافقات طرفین در مدتی محدود بدون هزینه بوده و پس از آن قراردادی فی مابین با موضوع پشتیبانی سیستم جامع مدیریت تنظیم خواهد گردید و به انجام خدمات پشتیبانی همچون قبل ادامه داده خواهد شد.

درطی مدت پشتیبانی با تلاش بی وقفه تیم کارشناسان پشتیبانی و کارشناسان دیگر سعی در افزایش رضایت مندی و بالا بردن بهره وری کسب و کار خواهند نمود. برای سهولت در انجام کارها، داشتن نظم و کنترل بیشتر و همچنین مدیریت تغییرات بهینه، طی مدت دوره پشتیبانی APU(Administrator Power User )،PU (Power User)ها وظیفه انتقال نیازها و اشکالات را به عهده خواهند گرفت. خدمات قابل ارائه طی این دوره عبارتند از: رفع اشکالات در هنگام اجرای برنامه، رفع اشکال در خروجی گزارشات و دریافت راهنمایی در شیوه کار با نرم افزار. در صورت نیاز به تغییرات فرایندی، اقدامات شامل خدمات پس از فروش بوده و جزء خدمات پشتیبانی نخواهد بود و برای رفع اینگونه نیازها که منجر به تغییرات فرایندی اساسی درسیستم میشود، شرح نیاز طی جلساتی با حضور تیم کارشناسان پیمانکار و کارفرما مکتوب گردیده و برای اقدام وارد مراحل دیگر از خدمات پس از فروش خواهد گردید که منجر به عقد قراردادهای تغییرخواهد شد  .

انواع شیوه ارائه خدمات در دوره پشتیبانی شامل موارد زیر خواهد بود. که به ترتیب شرح داده خواهد شد .

        خدمات حضوری در دفتر مرکزی

        خدمات تلفنی

        خدمات پشتیبانی اینترنتی

 

خدمات حضوری در دفتر مرکزی

کارشناسان شرکت بهینه ایران در مقاطع مختلف بر اساس نیاز مشتری در دفتر مرکزی حضور خواهند داشت تا در رفع اشکال و یا مواردی همچون تغییرات Configبسته به نیاز کاربران اقدام نمایند .

 

خدمات تلفنی

در برخی موارد و در جهت سهولت و کاهش زمان ارائه خدمات ، در رابطه با راهنمایی استفاده از فرم ها یا گزارشات از طریق تلفن با کارشناسان شرکت تماس حاصل کرده و تلفنی پاسخ خود را دریافت نمایید .

 

خدمات پشتیبانی اینترنتی

به منظور پشتیبانی در همه نقاط جهان با برقراری ارتباط در محیط اینترنت میتوان عملیات بروز رسانی و رفع اشکال را به صورت برقراری ارتباط با محیطLANمشتری انجام داده و خدمات از راه دور را محقق ساخت .

برای اینگونه خدمات شرکت بهینه ایران تجربه ارزنده ای را دارا می باشد و میتواند در کمترین زمان و بهترین کیفیت این عملیات را انجام دهد. برای رفع اشکال یا بروزرسانی نرم افزار این نوع خدمات پیشنهاد میگردد.

 

انواع روش های ارتباطی برای انتقال نیازها و اشکالات شامل موارد زیر است که به صورت خلاصه توضیح داده خواهد شد.

  • تلفنی
  • پست الکترونیکی
  • سیستم Ticketing

 

تلفنی

APUها و یاPU ها برای انتقال نیاز و اشکالات از طریق تلفن میتوانند با کارشناسان پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایند.

 

پست الکترونیکی

APUها وPUها میتوانند با ارسال میل بهSupport@behinehiran.com درخواست های خود را ارسال نمایند وکارشناسان پشتیبانی از همین طریق زمان رفع اشکال و یا توضیحات لازم را ارسال می نمایند.

 

سیستمTicketing

درجهت پاسخگویی سریع به مشتری شرکت مهندسی بهینه ایران سامانه رسیدگی به درخواست مشتریان را فعال نموده و دسترسی به محیط Ticketingرا توسط نام کاربری و اسم رمز فراهم می آورد .

در این سامانه مشتری با استفاده از فرایند Ticketing درخواست ها و مشکلات را بر اساس الگوی خاص در سامانه ثبت می نماید و عملیات قابل انجام و همچنین اقدامات انجام شده را پیگیری می نماید .

کارشناسان پشتیبانی بهینه ایران دریافت اشکال را از طریق این سامانه اعلام کرده و در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به رفع اشکالات نموده و یا توضیحات لازم را ارسال می نمایند. برای نگهداری از سوابق اجرایی وبهره مندی از آنها این روش به مشتریان عزیز پیشنهاد میگردد.

بالا